Apple práve predstavilo nové iPhony a my sme celú Keynote po celý čas nepretržite sledovali. Okrem nových informácií, ktoré nájdete v tomto článku (kde je všetko o nových iPhonoch) prinášame aj info, ktoré je pre mnohých smerodajné. Pozrite sa na Slovenské ceny nových iPhonov!

Poznáme Slovenské ceny nových iPhonov

Dopredu ešte upozorňujeme, že ceny za nové iPhony sa môžu mierne líšiť od reality. Predsalen má každý jeden obchod inú cenovú politiku a na Slovensku zatiaľ nemáme žiadnu oficiálnu (ani internetovú) pobočku Apple Store, odkiaľ by sme ich vedeli celkom presne stanoviť. Vychádzali sme zo zahraničných Apple Online Stores ako napríklad toho Nemeckého, ktorý je každý rok takmer na euro totožný s našim trhom. Slovenské ceny nových iPhonov budú teda možno o pár drobných odlišné. Na druhú stranu sa však nijako výrazne meniť nebudú. Poďme teda na to!

Slovenské ceny nových iPhonov, ktorý kupujete vy?
Slovenské ceny nových iPhonov, ktorý kupujete vy?

iPhone XR (6,1″ LCD)

Model XR je v ponuke v troch verziách a to so základnou kapacitou 64GB, 128GB a potom s navýšením na 256GB. Základ je pomerne prijateľný, hlavne keď si vezmeme, čo všetko nám oproti minuloročnému modelu iPhone 8 ponúka.

  • iPhone XR – 64GB – 849€
  • iPhone XR – 128GB – 909€
  • iPhone XR – 256GB – 1019€

iPhone XS (5,8″ OLED)

Slovenské ceny nových iPhonov pokračujú modelom XS, ktorý je už na inej úrovni ako model XR. Okrem kvalitnejšej zobrazovacej technológie ponúka aj napríklad duálnu šošovku fotoaparátu. Taktiež začína na verzií 64GB. Za príplatok môžte mať 256GB a dokonca aj 512GB!

  • iPhone XS – 64GB – 1149€
  • iPhone XS – 256GB – 1319€
  • iPhone XS – 512GB – 1549€

iPhone XS Max (6,5″ OLED)

Vrcholom ponuky, ktorý prekoná nielen všetky Slovenské ceny nových iPhonov, ale aj iných zariadení je potom iPhone XS Max s obrovským 6,5″ OLED displejom. Začína tak ako ostatné modely na 64GB a končí na 512GB. Za vrcholnú variantu si bez problémov kúpite aj MacBook Pro!

  • iPhone XS Max – 64GB – 1249€
  • iPhone XS Max – 256GB – 1419€
  • iPhone XS Max – 512GB – 1649€

Čo poviete na Slovenské ceny nových iPhonov? Idete do toho? Zariadenia sú veru poriadne drahé aj pre bohatšie Európske krajiny! Model XR sa dostane do predaja 26. októbra. Drahšie verzie XS a XS Max budeme môcť na Slovenskom trhu zakúpiť už 28. septembra.

Comments are closed.