Výpredaj LG Rainbow: Zamestnanci si ho môžu kúpiť za zlomok ceny

Kórejská spoločnosť LG oficiálne oznámila svoj odchod z trhu so smartfónmi. Ešte predtým, ako tak urobila, pracovala na vývoji niekoľkých zariadení. Jedným z nich bol aj LG Rainbow, ktorý spoločnosť zaradila do predaja. Zariadenie bude napokon dostupné iba v limitovanom počte a je určené pre zamestnancov spoločnosti.

Smartfón sa po vizuálnej stránke podobá na pôvodný model Velvet, ale obsahuje dotykové senzorické tlačidlo na ovládanie hlasitosti a napájania, ktoré je citlivé na tlak.

LG Rainbow je dostupný v troch farebných prevedeniach – lesklá čierna, leská béžová a „bimetalový bronz“. Oproti svojmu predchodcovi má zostava zadných fotoaparátov o niečo väčšie objektívy.

Cena, za ktorú spoločnosť LG predáva smartfón svojim zamestnancom, je 170 dolárov. V prepočte ide o cca 140 €. To znie veľmi výhodne.

Telefón však dostane iba šesťmesačnú zákaznícku podporu a k dispozícii nebude žiadna aktualizácia softvéru. Je teda otázne, ako dlho bude schopný fungovať bez väčších problémov. Pokiaľ by ste pracovali v spoločnosti LG, využili by ste podobnú ponuku?

Comments are closed.