Breaking Bad (u nás: Perníkový tatko) je seriál, ktorý pravdepodobne videla veľká časť našich čitateľov. Patrí medzi tie najúspešnejšie a najlepšie hodnotené seriály vôbec a má na to dôvod. Je mimoriadne vydarený. Nové informácie prezrádzajú, že filmové spracovanie Breaking Bad bude onedlho realita.

Filmové spracovanie Breaking Bad bude onedlho realita

Hoci veľa nevieme a nič nebolo oficiálne potvrdené, v kuloároch sa už šepká, že Vince Gilligan (tvorca seriálu) už pracuje na jeho filmovom spracovaní. Sami si nevieme predstaviť, ako by mohol takýto film vyzerať a vznikajú tu otázky. Bude pokračovať ďalej, pôjde o zhrnutie celého seriálu do jedného filmu alebo príde niečo úplne iné, odlišné? Na tie ešte nepoznáme odpovede ale veríme, že nepotrvá dlho kým nás tvorcovia navedú na nejaké očakávania. Faktom ale ostáva, že Filmové spracovanie Breaking Bad bude onedlho realita a ponesie názov Greenbrier.

Filmové spracovanie Breaking Bad bude onedlho realita - ioty.sk
Film plný chémie, ktorý sa zaoberal výrobou drog patrí medzi najúspešnejšie vôbec – ioty.sk

Snímka by sa mala začať natáčať už teraz, v novembri a bude za ním stáť ako ináč Sony Pictures, ktoré stojí aj za úspešným seriálom či jeho spin-off sériou „Better Call Saul“ (presnejšie za nimi stojí Sony Pictures Television). Natáčanie by potom malo skončiť niekedy vo februári ale nepredpokladáme, že sa filmu sočkáme skôr ako niekedy v roku 2020. Jediná indícia, ktorá nám napovedá o čom by mohol byť film je tá, že sa má jednať o príbeh muža, ktorý je unesený a pokúša sa dostať na slobodu.

Herecké obsadenie nepoznáme, bude to ale výzva

Už vieme, že filmové spracovanie Breaking Bad bude onedlho realita avšak nevieme, kto si v tomto filme zahrá. Budú to slávny herci z pôvodného seriálu alebo tu budeme sledovať celkom nové tváre? Ku všetkému sa už stihol vyjadriť aj Aaron Paul (Jesse Pinkman), ktorý potvrdil, že by si veľmi rád svoju úlohu zopakoval.

Tak či onak je tu aj vysoký tlak na tvorcov samotného filmu, ktorý nesmie divákov sklamať. Vzhľadom na úroveň a kvality seriálu Breaking Bad či Better Call Saul bude musieť v týchto „štandardoch“ pokračovať aj film. V opačnom prípade by mohlo ísť o prepadák a to určite nikto nechce. Tak či onak, nebudeme ďalej variť z vody. Pokiaľ príde niečo nové, budeme vás o tom informovať.

Filmové spracovanie Breaking Bad bude onedlho realita - ioty.sk
Aaron Paul by si opäť rád zahral svoju postavu – ioty.sk

zdroj: Wired

Comments are closed.