Vyčistite si zubnú kefku celkom novým spôsobom. Každé ráno a večer robíme jeden rituál, týkajúci sa našich zubov. Ich čistota nie je dôležitá len pre ich zdravie ale aj pre náš pocit, že nám v ústach neostala žiadna nečistota a máme svieži dych. Je to skrátka základná hygiena, ktorú radi absolvujeme s jednou kefkou stovky krát, kým ju netreba vymeniť. Vedeli ste ale aká je v skutočnosti špinavá? 

Vyčistite si zubnú kefku, je na nej 10 miliónov baktérií

Idete si umývať zuby s jednou kefkou, ktorú používate dajme tomu mesiac? Istá štúdia nám prezradila, že práve na tomto predmete nájdeme až 10 miliónov baktérií, ktoré si vložíme do pusy ráno aj večer. Ehm? To je ale dosť nechutné. Zubná kefka nám má zuby čistiť, nie zanášať baktériami.

Riešenie je v tomto prípade navyše dosť komplikované. Kupovať si každý deň novú zubnú kefku je dosť ekonomicky náročné a hlavne nie úplne fér voči životnému prostrediu. Neumývať si zuby je zase absolútne nehygienické a ľudia túto činnosť skrátka vykonávať potrebujú. Presne preto firma TAO prichádza s riešením, ktoré nám pomôže. Vyčistite si zubnú kefku vždy po umývaní zubov na 99,9%!

Vyčistite si zubnú kefku, nie len zuby! - ioty.sk
Vyčistite si zubnú kefku, nie len zuby! – ioty.sk

TAO Clean Sonic – zubná kefka a čistiaca stanica

Pokiaľ zvažujete, ako sa vyhnúť nepríjemným baktériám, spoločnosť TAO vymyslela spôsob, ktoré je jednoduchý a hlavne účinný. Vyčistite si zubnú kefku po každom jednom umývaní zubov. Vy preto nemusíte robiť nič.

Všetko za vás spraví špeciálna „čistiaca stanica“, do ktorej kefku vložíte. Pomocou špeciálneho systému dokáže urobiť až 40 000 úderov za minútu, vďaka čomu sa odstránia všetky častice jedla, ktoré sa na nej nachádzajú. Treba podotknúť, že s týmto prístrojom vyčistíte zubnú kefku na sucho. Netreba tu žiadnu vodu ani prípravky. Po čistení prichádza sušenie. TAO tvrdí, že vám po tomto procese medzi jednotlivými štetinami neostanú žiadne nežiadúce baktérie.

Pokiaľ vás technológia zaujala, jej cena bude 129$. Súčasťou balenia je ale aj elektrická kefka, nie len čistiaca stanica. Navyše si ju môžete zaobstarať v bielej a čiernej farbe. Vďaka elegantnému dizajnu sa vám hodí aj do vašej modernej kúpeľne.

Comments are closed.