Inteligentné hodinky sa rozšírili a v ponuke ich nájdeme ako huby po daždi. Sú všade a poväčšine sa snažia mať čo najviac high-tech dizajn s farebným dotykovým displejom. Zoznámte sa ale s hodinkami Pansar Augmented. Tie sú pravým opakom tohto trendu. Svoju inteligenciu dokonalo skrývajú v elegantnom tele.

Pansar Augmented pochádzajú zo Švédska

Pokiaľ chcete byť elegánom, no zároveň používať tie najviac trendy technológie na ruke, Pansar Augmented sú pre vás to pravé, orechové. V prvom rade ide o produkt, ktorý vám bude zobrazovať čas. Veď na to sú koniec koncov hodinky. Nenachádza sa tu žiaden displej iba ciferník. Jedným stlačením tlačidla ale dokážete zobraziť viaceré zaujímavé informácie ako napríklad počasie, sila vetru a podobne. Pansar si dáva na kvalite záležať, všetky hodinky dokonca montuje ručne aby im pridala na exkluzivite.

Ako uvádzajú samotní autori: „Hodinky poväčšine zobrazujú klasický čas, ale keď je aktivovaný dátový systém, ručičky sa pohybujú tak, aby zobrazovali ľubovoľné údaje, ktoré by ste chceli vidieť.

Spojenie klasiky a technológie v elegantnom šate

V prvom rade by sme vám mali asi oznámiť, že Pansar Augmented nekúpite len tak v obchode. Momentálne čakajú na svoju príležitosť na Kickstarter. Cena je 645$ (cca. 556€). Cena teda nie je najnižšia ale tiež nekupujete len hocijakú spotrebnú elektroniku, ktorá vám za rok bude na nič. Navyše budete omnoho originálnejší ako by ste používali Apple Watch alebo nejaké inteligentné náramky od Xiaomi.

3 odlišné modely

Zaujímavosťou je aj fakt, že si nebudete môcť vybrať len tak. K dispozícií sú dopredu stanovené 3 modely a každý z nich dokáže niečo iné. V prvom rade sú tu hodinky Ocean Edition, ktoré vám dokážu zobraziť relevantné informácie o počasí, vetre, tlaku a mnoho iného. Ďalší je model Accelerator Edition. Tieto hodinky sú veľmi zaujímavé v tom, že vám zobrazujú návštevy z vašich webových stránok a tiež informácie z Instagramu. Nakoniec tu máme Quantifier Edirion. Podľa samotného výrobcu je tento model určený pre toho, kto má „analytickú myseľ“. S týmto modelom budete sledovať čísla vašich predajov.

Pansar Augmented Ocean Edition - ioty.sk
Pansar Augmented Ocean Edition – ioty.sk
Pansar Augmented Accelerator Edition - ioty.sk
Pansar Augmented Accelerator Edition – ioty.sk
Pansar Augmented Quantifier Edition - ioty.sk
Pansar Augmented Quantifier Edition – ioty.sk

Čo poviete na skrytú umelú inteligenciu? Pokiaľ chcete na niekoho urobiť dojem, Pansar Augmented sú fantastickou voľbou!

Comments are closed.