Pokiaľ sa niekde spomenie značka Bang & Olufsen, pravdepodobne si ihneď vybavíte kovové reproduktory umiestnené v najluxusnejších vozidlách Nemeckého tria. Firma má ale dlhú tradíciu a ešte dlhšie vyrába luxusné reproduktory do interiérov. Nedostanete len najkvalitnejší zvuk. Dostanete aj nádherný dizajn. Dôkazom je aj Bang & Olufsen Beosound Edge speaker, ktorý je nie len pekný ale aj nádherne funkčný. 

Michael Anastassiades – minimalistický dizajnér

Minimalistický dizajn môže navrhnúť najlepšie človek, ktorý sa niečomu takému venuje dlhé roky. Michael Anastassiades je v tejto oblasti skutočný profesionál, ktorý sa vo svojej praxi venuje prevažne svietidlám.

Od renomovanej firmy zaoberajúcej sa vývojom a predajom reproduktorov však nečakane prišla ponuka a tak v spolupráci s týmto dizajnérom vznikol aj Bang & Olufsen Beosound Edge speaker. Reproduktor, ktorý sa ovláda naozaj originálnym spôsobom a jeho dizajn je dokonalý. Použité sú samozrejme najkvalitnejšie materiály a hlavne  bezkonkurenčné technológie v oblasti zvuku, ktorými spoločnosť disponuje.

Michael Anastassiades je profesionál, ktorý svoje skúsenoti zúžitkoval pri tomto luxusnom produkte - ioty.sk
Michael Anastassiades je profesionál, ktorý svoje skúsenoti zúžitkoval pri tomto luxusnom produkte – ioty.sk

Bang & Olufsen Beosound Edge speaker

Jeho dizajn je vlastne kruh. Z oboch strán sa nachádza čierna sieťka, pod ktorou sú skryté vysokovýkonné reproduktory s tým najčistejším zvukom aký si len viete predstaviť. Kvalita je niečo na čom si firma Bang & Olufsen zakladá a môžeme vám zaručiť, že žiaden produkt nebude v tomto prípade výnimkou. Okolie sieťky lemuje hliníková časť s ostrými hranami. Jednoduchosť a čisté línie sa hodia najmä do tých najmodernejších interiérov. Navyše tento reproduktor môžte umiestniť kdekoľvek.

Jeho variabilita umožňuje to aby sa len tak „kotúľal“ po zemi alebo bol pomocou špeciálneho systému prichytený na stene. Vždy však pamätajte na to, že s ním budete musieť hýbať. Je to nevyhnutné pre jeho ovládanie. Bang & Olufsen Beosound Edge speaker ponúka jedinečnú technológiu, kedy naklonením kruhu do jednej alebo druhe strany buď pridáte alebo uberiete zvuk. Všetko sa vám potom svetelne signalizuje na hliníkovej konštrukcií. Ako samotná firma hovorí o svojom najnovšom produkte Bang & Olufsen Beosound Edge speaker „Je to jednoduchý a čistý kruh, ktorý symbolizuje dokonalosť zvuku, jeho precíznosť a krásu“.

Bang & Olufsen Beosound Edge speaker môžete umiestniť aj na stenu - ioty.sk
Bang & Olufsen Beosound Edge speaker môžete umiestniť aj na stenu – ioty.sk

Cena, ktorá nie je pre každého

Hoci nepoznáme presnú cenu na našom trhu, vieme aspoň to, za koľko bude samotná firma tento reproduktor v Európe predávať. Nejedná sa o žiadnu malú čiastku ale to v tomto prípade asi ani nikto neočakáva. Cena za Bang & Olufsen Beosound Edge speaker sa bude pohybovať na úrovni 3 250€, čo veru nie je najmenej a za podobný peniaz sa dá poskladať dokonalé audio nie len do celej obývačky ale rovno do celého bytu či domu. Na druhú stranu ale treba podotknúť, že s takýmto audio-systémom nikdy nebudete tak výnimočný, aký by ste boli s Bang & Olufsen je to skrátka luxus a kvalita pre najnáročnejších.

 

 

 

Comments are closed.