Spoločnosť Google sa snaží presadiť na mobilnom trhu svoje vlajkové lode Pixel už dlhšiu dobu. Minuloročná druhá generácia zažila veľký úspech aj potom, ako bola vyhlásená za mobilný telefón s vôbec najlepším fotoaparátom na svete. Tento rok samozrejme príde nástupca a ponúkne ďalšie množstvo noviniek. Google Pixel 3 príde v troch nových farbách. Vieme to od samotnej spoločnosti.

 Google Pixel 3 a Pixel 3 XL

Nová vlajková loď od spoločnosti Google už teraz klope na dvere. Nepríde len v štandardnej verzií ale aj vo väčšej s prívlastkom XL, ktorý by mal konkurovať zariadeniam ako napríklad Samusng Galaxy Note, či iPhone XS Max. Konkurencia je v tomto segmente naozaj silná a tak sa bude musieť Google Pixel 3 naozaj veľmi posnažiť aby dokázal zaujať budúcich zákazníkov a záujemcov. Spoločnosť sa bude snažiť naozaj všetkými spôsobmi. Dôsledne bola preto vyberaná aj farba, pre tieto zariadenia.

3 farby

Google síce smartfóny ešte nepredstavil, no samotný event sa koná už 9. októbra. Dnes už vieme, v akých farbách tieto produkty budú. Google Pixel 3 a Google Pixel 3 XL majú priniesť 3 kombinácie, z čoho dve budú rovnaké ako minulý rok. Dočkáme sa preto farby „Mint“- čo má byť mätovo zelená, „White“ – teda biela, no a napokon farba „Black“ – tá by možno nemusela byť úplne čierna ale mohla by sa odvíjať aj v odtieňoch šedej.

Google Pixel 3 príde v 3 farebných prevedeniach! - ioty.sk - ioty.sk
Google Pixel 3 príde v 3 farebných prevedeniach! – ioty.sk – ioty.sk

Oproti minulému roku je to rozdiel. Tu sme sa dočkali farieb White, Black a Blue. Google sa teda drží svojho prístupu s tromi základnými farbami. Neočakávajte preto farebné kombinácie podobne ako napríklad iPhone XR od Apple. Pixel sa bude snažiť držať v elegantnej línii.

Objavenie

Pokiaľ sa pýtate, odkiaľ toto všetko vlastne vieme, odpoveď je spomenutá už vyššie. Prezradila nám to samotná firma Google, ktorá prišla s internetovými stránkami „už čoskoro“. Práve tu sa nás snaží navnadiť na nový produkt, ktorý by mal byť už onedlho predstavený. Nájdeme tu obrys telefónu s logom G v dolnej časti. Po rozkliknutí loga sa zrazu otáčajú tri rôzne farby. Sú to práve farby Mint, White a Black. Je to taký malíčky easter-egg. Tešíte sa?

Google Pixel 3 príde v 3 farebných prevedeniach! - ioty.sk
Minuloročný Google Pixel 2 prišiel tiež v troch farbách. Nebola tu zelená ale modrá – ioty.sk