Technológie sa neustále posúvajú dopredu a ľudia ich naplno využívajú. Kedysi sme poznali len kávu, neskôr prišli na trh aj nemenej známe energetické nápoje. Všetko vzniká kvôli tomu, aby človek vydržal čo najdlhšie „na nohách“. Čo však robiť, keď máte problém zaspať? Existuje nápoj zo Slovenskej produkcie, ktorý vám pomôže.

Išli na to inak

Pokiaľ prídeme do ktoréhokoľvek obchodu, prípadne navštívime benzínovú pumpu, máme problém prehliadnuť regál, ktorý je venovaný čisto energetickým nápojom, prípadne tyčinkám. Populárny trend piť takéto nápoje sa rozšíril do celého sveta pretože to skutočne funguje. Piť ich síce nie je príliš zdravé, avšak človek za volantom na dlhej ceste nemá moc na výber. Spomedzi konkurencie je tu teda z čoho vyberať. Tu sa ale objavuje otázka, ako preraziť na trhu? Pozrime sa na to ináč.

Nepýtajme sa otázkou „Dá sa vám spať?“ Ale skôr otázkou „Máte problém zaspať?“. Geniálny marketing už sám o sebe pre nápoj, ktorý si hovorí good night drink a my sme ho vyskúšali. Skutočne to funguje.

Máte problém zaspať? Vyskúšajte good night drink…

Na trh prišla táto malá modrá plechovka vyzdobená hviezdami a nápisom „good night drink“ ešte v roku 2009. Máme ho tu teda už skoro 10 rokov, no napriek tomu ho príliš ľudí nepozná alebo s ním nemá žiadnu skúsenosť. Aby sme si to objasnili, že sa tu nedeje len nejaké placebo.

Nápoj obsahuje látky, ktoré vám skutočne pomôžu, pokiaľ máte problém zaspať. Sýtený good night drink obsahuje napríklad melatonín, čo je hormón, ktorý zabezpečuje pokojný a zdravý spánok. Rovnako tak tu nájdeme aj výťažky z levandule a šípky. Samotný drink vás uvoľní od stresu, rýchlejšie zaspíte a budete mať kvalitnejšie sny.

Geniálny marketing sa žiada už len pri samotnom názve produktu - ioty.sk
Geniálny marketing sa žiada už len pri samotnom názve produktu – ioty.sk

Vyskúšali sme ho

Tento produkt nás v obchode zaujal natoľko, že sme ho jednoducho museli vyskúšať. Jeden z členov našej redakcie mal služobnú cestu do Holandska a potreboval ísť do postele skôr ako chodí bežne. Bavíme sa tu o rozdiele približne 5-6 hodín. Nakoľko má sám problém zaspať počas dňa, prišlo nám ako celkom zaujímavé vyskúšať good night drink, o ktorom sme doposiaľ iba počuli práve na ňom. Ako sám opisoval skúsenosť:

„Keď som zaľahol do postele bolo asi 18:15, vonku ešte svietilo slnko. Zastrel som žalúzie a neveriacky otváral nápoj, pri čom som neočakával, že najbližšie hodiny zaspím (nebol som vôbec unavený). Chuť nápoja bola zaujímavá, nemôžem povedať, že by išlo o niečo, čo by som mal piť na miesto vody ale určite mi nevadila. Akonáhle som zaľahol do postele, zavrel som oči a čakal som (samozrejme som nemyslel len na to kedy už konečne zaspím). Oči som otvoril 2:15 ráno, keď mi začal zvoniť budík, good night drink naozaj fungoval a bol som veľmi prekvapený“.

Dopredu vás informujeme o tom, že nejde o platenú inzerciu, ide len o recenziu zaujímavého produktu, ktorý nás upútal svojou odlišnosťou. Nájdete ho medzi energetickými nápojmi ale je vlastne ich úplným kontrastom. Ešte zaujímavejšie je aj to, že pochádza zo Slovenska (aj keď sme sa dozvedeli, že je plnený v neďalekom Rakúsku). Po našej skúsenosti, kde sme boli zo začiatku mierne skeptickí musíme potvrdiť, že tento nápoj funguje. Ak teda máte problém zaspať, určite to vyskúšajte, je vysoká pravdepodobnosť, že vám good night drink pomôže.

Máte problém zaspať? Tento produkt vám zaručene pomôže - ioty.sk
Máte problém zaspať? Tento produkt vám zaručene pomôže – ioty.sk