3 najlepšie elektrické kolobežky, ktorými môžeš jazdiť po meste

Doprava v meste môže byť v súčasnej dobe poriadny problém. Hlavne, pokiaľ žiješ vo väčších mestách ako Bratislava, Košice či Žilina tak viete, že cesta do práce/školy trvá rádovo desiatky minút pričom vzdialenosť je sotva pár kilometrov. Dobrým riešením sú elektrokolobežky, ktoré vám ušetria čas a tiež náklady za pohonné hmoty či prevádzku vozidla. Toto sú 3 najlepšie elektrické kolobežky.

3 najlepšie elektrické kolobežky, ktorými môžeš jazdiť po meste

Ešte pred tým ako začneme by sme chceli upozorniť, že sa jedná o 3 najpredávanejšie elektrické kolobežky v rôznych cenových kategóriach. Na trhu je však obrovské množstvo aj iných modelov, ktoré by ti teoreticky mohli vyhovovať viac. Pokiaľ si chceš ale vytvoriť prehľad o ich cene a o tom, čo za túto sumu dokážu, začni našim článkom:

3Racceway Light – 349,99€

3 najlepšie elektrické kolobežky, ktorými môžeš jazdiť po meste - ioty.sk
Racceway Light čierno-biela – 349,99€ – ioty.sk

Začneme tým najlacnejším, čo v tomto rebríčku máme. Ide o kolobežku Racceway Light. Toto jednoduché dopravné zariadenie ťa dovezie vždy tam kam potrebuješ a to relatívne rýchlo a hlavne skoro zadarmo. Tento konkrétne model sa radí medzi 3 najlepšie elektrické kolobežky aj preto lebo jeho dojazd je veľmi slušných 25 km na jedno jediné nabitie. Pri tom všetkom navyše môžeš cestovať rýchlosťou až 20km/h.

Výrobca si dal zaležať aj na materiáloch a konštrukcií. Použil tu konkrétne hliník vďaka čomu je kolobežka ľachká a dobre prenosná (váha je len 8,5 kg a nosnosť až 100 kg). Okrem týchto fantastických údajov máš k dispozícií aj LCD displej, na ktorom môžeš sledovať aktuálny stav batérie či rýchlosť. Cena kolobežky sa pohybuje od 349,99€.

Späť

Comments are closed.