Mnohí z vás si určite všimli, že v poslednom čase sme vás nesmerovali na stránku Svetapple.sk ale na stránku IOTY.sk. Prečo? Čo sa stalo?

Malá zmena

Tí z vás, ktorí Svetapple pravidelne sledujú vedia, že v posledných mesiacoch to nefungovalo tak, ako sa na zdravý web patrí. Udialo sa mnoho zmien v pozadí aj v našich súkromných životoch, kvôli ktorým sme neboli schopní udržiavať ho tak, ako predtým.

Priznajme si, Apple už nie je „jediný“ hráč na technologickom trhu, okolo ktorého je obrovské hype, ako to tomu bolo v dobe iPhonu 4 či 5S. Máme tu Xiaomi, Elona a jeho Teslu, rôzne nové smart gadgety, crowdfundingové platformy, každým dňom pribúdajú úžasné veci. A my sme cítili, že nám utekajú pomedzi prsty.

Už dávnejšie nám v hlave vzkrsla myšlienka, že s tým musíme niečo urobiť. Rozhodli sme sa preto, že založíme nový web. Web, ktorý bude moderný, s moderným obsahom, ktorý je atraktívny medzi technologickými komunitami. Web, ktorý bude pojednávať o technológiách, bude to však laickou „ľudskou“ rečou.

Čo je IOTY.sk?

A tak vzniklo IOTY.sk. Ako spojenie skratky IoT (Internet of Things) a Ty. Človek a technológie. Je to jednoduché.

Na našom webe nájdete teda už nielen Apple tématiku ale tématiku moderných technológii – smart zariadenia, gadgety a technológie, elektromobilitu, dizajn a modernú, inteligentnú architektúru a samozrejme mobilnú tématiku.

Pokiaľ sa vám tento nápad páči, podporte nás lajkom na FB stránke alebo Instagrame. Budeme robiť to, čo doteraz. Len lepšie. Všetko čo sme sa pri Svetapple naučili, teraz zužitkujeme k tomu, aby sme vám mohli prinášať čo najčerstvejší a najatraktívnejší obsah.

A čo bude so Svetapple.sk?

Stránka funguje ďalej. S malými – veľkými zmenami bude fungovať naďalej ako stránka venujúca sa Applu. Trochu uberieme z množstva článkov a budeme sa skôr zameriavať na servis pre vás – čitateľov a majiteľov jabĺčkových zariadení. Čo si pod tým predstaviť? Návody, tipy, aplikácie, servis či obchod s príslušenstvom – na to všetko sa môžete tešiť už onedlho.

Ďakujeme za pochopenie a verím, že náš nový web vás zaujme a dáte nám šancu. Nezabudni nás sledovať na Facebooku 😉

SvetApple.sk - IOTY.sk. Čo sa stalo?
SvetApple.sk – IOTY.sk. Čo sa stalo?

Comments are closed.