Čo nájdeme v balení nového iPhonu? To je určite otázka, ktoá vŕta hlavou nejednému z vás. Nové produkty boli predstavené len pár desiatok minút dozadu a my vám teraz exkluzívne prinášame info o tom, čo nájdete v ich krabici!

Čo nájdeme v balení nového iPhonu?

iPhony sa dodávajú štandardne s rôznym príslušenstvom. Apple často krát toto príslušenstvo mení, obohacuje alebo prípadne aj úplne odstraňuje z balenia. Čo sa udialo tento rok? Aké presne príslušenstvo dostaneme k iPhonu za 1649€? Rozhodli sme sa na to pozrieť hneď po predstavení a exkluzívne vám medzi prvými prinášame obraz o tom, čo nájdeme v balení nového iPhonu po tom, ako si ho zakúpime.

Káble a nabíjanie

V prvom rade to bude samozrejme nabíjací Lightning kábel. Mnohí sa možno domnievali, že Apple zmení technológiu a ponúkne USB-C avšak ostalo iba pri domnienkach. V skutočnosti sa nič nemení a nabíjanie bude plne kompatibilné aj so staršími zariadeniami. Ak ste ale očakávali bezdrôtovú nabíjačku, zabudnite na to. Jediný spôsob, ako sa k nej dostanete bude už tradične dodatočná platba. Samozrejmosťou je aj 5W USB Power adaptér. Ten sa dodáva ku každému iPhonu štandardne už hádam od počiatku.

Čo nájdeme v balení nového iPhonu?
Adaptér na 3,5mm jack je minulosťou – ioty.sk

Počúvanie hudby

Ak ste na otázku „Čo nájdeme v balení nového iPhonu?“ čakali odpoveď AirPods, sklameme vás. Apple ani v tomto roku nepridá ku svojim moderným smartfónom bezdrôtové slúchadlá. Budeme tu mať iba EarPods s lightning koncovkou. Navyše úplne prídeme aj o adaptér na 3,5mm jack, ktorý bol súčasťou balenia iPhonu 7 a tiež iPhonu 8. To je veru smutný príbeh. Hoci už moc 3,5mm jack nepoužívame, stále by sme si zaslúžili mať možnosť napojiť si naň naše staré alebo jednoducho s Lightning konektorom nekompatibilné slúchadlá.

Čo nájdeme v balení nového iPhonu? No predsa iPhone

No samozrejme na to najdôležitejšie sme úplne zabudli. Súčasťou balenia je aj celkom nový iPhone XS, XS Max alebo XR. Samozrejme, že k nemu bude pribalený aj návod na použitie, dve nálepky s Apple logom a pinzeta na otvorenie SIM-Kariet. Tešíte sa?

Čo nájdeme v balení nového iPhonu?
Čo nájdeme v balení nového iPhonu?

 

Comments are closed.